Soutěž o vstupenky na koncert houslisty Andrého Rieu

Pro milovníky houslisty a kapelníka Andrého Rieu je tady soutěž o 2 vstupenky na jeho pražský koncert.

Romantický a spektakulární koncert houslisty a entertainera Andrého Rieu se koná 12. května 2017 od 20 hodin v pražské O2 areně. 

André Rieu je označován za “Johanna Strausse moderních dnů” a „krále valčíků“ naší doby. Už od roku 1994 žije svůj sen: s programem zahrnujícím nejznámější hity z filmů, muzikálů, oper, rocku a popu a samozřejmě i nejslavnější valčíky cestuje po celém světě. Svým repertoárem i osobitým stylem propojujícím umělecký výkon a zábavu si získal statisíce fanoušků. Jeho doposud největší koncert se uskutečnil v Melbourne před 38 000 diváky. André Rieu je umělcem s mnoha rekordy: jeho alba se pravidelně umisťují v Top 3 britských hitparád a po celém světě již 30krát dosáhl se svými alby, které nahrává ve vlastních studiích v Maastrichtu, na první příčky. 

André Rieu má skoro dva miliony fanoušků na Facebooku a jeho videa na Youtube mají přes 300 milionů shlédnutí. Sám ke svým koncertům a nahrávkám říká: „Emoce jsou nejdůležitější věcí na svět. Pokusme se činit naše životní rozhodnutí srdcem, nikoli hlavou. Lidé se mě často ptají, jak si vybírám hudbu, kterou hraji – je to ryzí intuice. Miluji Johanna Strausse, ale i Andrew Lloyd Webber a Bruce Springsteen ve mně vzbuzují nadšení. Měli bychom se přestat omezovat kategoriemi a hranicemi – nejen v hudbě, ale i v ostatních aspektech života.”

Odpovězte formou soukromé zprávy na našem festivalovém facebookovém profilu na následující otázku:

Jaké národnosti je houslista, skladatel a kapelník André Rieu?

A 9. odpověď vyhrává 2 vstupenky na jeho pražský koncert 12. května 2017.

Zůstaňte s námi

Sledujte aktuální dění Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově